Klíč ke spokojenosti s podnikáním
 
Malí a střední podnikatelé - provozovatelé prodejen, služeb, restaurací a kaváren a vůbec všech oborů, kde se setkávají se spotřebitelem tváří v tvář, neměli do této doby žádný ucelený systém podpory a přenášení nezbytně potřebných informací a vědomostí. Na rozdíl od velké konkurence, která platí řadu odborníků a má přístup k nejnovějším znalostem. Menší podnikatelé tak nestačili držet krok s velkými a projevilo se to v jejich úbytku. Jen v roce 2017 skončilo přes 1.000 menších obchodníků a 3.000 hospod.

Až teď tuto mezeru a potřebu naplnil program PARTNER PLUS. Pokud chcete, aby vaše podnikání fungovalo dobře, aby vás neporazila silná konkurence, a tak to bylo i do budoucna, je program PARTNER PLUS pro vás to nejlepší řešení. Podívejte se, proč:


PARTNER PLUS - 3 funkce za jednu cenu

Program PARTNER PLUS se skládá ze tří částí:

  • věrnostního softwaru (máte vlastní věrnostní karty a přehled o věrných zákaznících)
  • naší podpory (známe desítky způsobů, jak navýšit tržby a využít potenciál prodejny)
  • propagace (přivede vám nové zákazníky s propagací na webu a v mobilní aplikaci)

Tyto části jsou shrnuty do jednoho programu, takže za jednu dobrou cenu dostanete tři funkce. Úroveň je garantovaná mými více jak 25 lety zkušeností a postavením respektovaného odborníka na malé a střední podnikání.

"Zní to neuvěřitelně, ale dnes jsme měli na uzeninách o 100 % větší prodej!" Majitel prodejny potravin, Ostrava

Už téměř 3.000 podnikatelů využívá nejméně dvě části programu a každým dnem jich přibývá. Připojte se k nim a čerpejte všechny výhody pro své podnikání.


Seznamte se s programem PARTNER PLUS

Teď můžete strávit týden s tím, co vám program PARTNER PLUS v podpoře přináší. Vyplňte prosím kontaktní údaje a průvodce vám zdarma zašlu e-mailem.

Informace o nakládání s osobními daty zde.