Intuitivní marketing: Aktivní prodej je bránou k úspěchu
 

Tak rozzlobeného člověka jsem už dlouho neviděl. "Dejte mi pokoj s těmi řečmi o aktivním podnikání," křičel na mě. Přitom jsem mu jen odpověděl na otázku, jak má pozvednou svoji skomírající firmu. Pak mi klidnějším hlasem vysvětlil, že už tak pracuje šestnáct hodin denně. Ano, řada podnikatelů se, stejně jako on, dře od rána do večera. Problém je v tom, že dělají věci správně, ale nedělají správné věci.

 
Co ale v podnikání znamená dělat správné věci? Je potřeba zaměřit se na to, co je pro úspěch skutečně důležité. A téměř vždy jde o marketing a prodej. Ne ovšem v podobě bezzubé reklamy a zbytečných akcí. Intuitivní marketing poskytuje mnohem lepší nástroje. Ale samozřejmě jen těm, kteří skutečně chtějí něčeho dosáhnout. Aktivní prodej je jako tlukot srdce ve zdravém těle. Bez něj člověk i jeho podnikání chřadne.

Mám s ním 25 let zkušeností a beze mě a bez aktivního prodeje by už řada dnes prosperujících firem neexistovala. Rád pomohu každému, kdo chce být v podnikání aktivnější, a přitom šetřit čas a námahu (jestli to máte jinak, tak raději dál nečtěte). U mě získáte návody a postupy, které jinde nenajdete, protože menším podnikatelům se nikdo jiný pořádně a uceleně nevěnuje.

Jak toho společně dosáhneme? Dám vám k dispozici dva silné nástroje. Za prvé věrnostní program Cashback World, který vám především zajistí data o zákaznících, potřebné k aktivnímu prodeji. Už ho využívá více jak 60.000 podnikatelů (včetně mě) a jeho cena začíná na 7.990 Kč, což je jistě dostupné pro každého, kdo to s aktivním podnikáním myslí vážně.

Druhým, ještě silnějším nástrojem, je know-how Aktivního prodeje, které je (ale jenom u mě) v ceně programu. Má podobu newsletteru Tipy@Triky, který pak odkazuje i na praktické webináře a další vzdělávací materiály i konzultace. Neobsahuje žádnou nudnou teorii, ale jen zkušenosti a praktické rady v členění podle oboru vašeho podnikání.

Skutečně to funguje? A jak? To jsou samozřejmě otázky, které si každý podnikatel položí. Rád vám na ně odpovím. Pokud v sobě máte aktivního podnikatelského ducha, těším se na setkání s Vámi.

Informace o nakládání s osobními daty zde.