Intuitivní marketing doporučuje: Buďte nezávislí - naplňte svůj život
 

Možná už něco prodáváte, nebo o tom uvažujete. Zboží, kosmetiku, drogerii, zdravou výživu. Je to zajímavé, užitečné, ale také pracné a výdělek často neodpovídá vašim představám. Jak by se vám však líbilo místo získávání jednotlivých zákazníků oslovovat a podporovat obchodníky, kteří jich mají stovky? Vytvářet vlastní síť spolupracovníků založenou na jedné z nejrozšířenějších činností na světě – na nakupování?

 
Rád vás uvítám ve světové síti, která vám umožní dělat užitečnou práci a vybudovat si dlouhodobě stabilní příjem.


Pomáháme lidem

V síti Lyconet jsme prospěšní hned třikrát. Pomáháme lidem jako jste vy, aby si vytvořili svoje vlastní samostatné podnikání a žili plným životem. Dále pomáháme těm, kteří provozují prodejny, restaurace a služby, získávat více zákazníků a posílit jejich věrnost. A do třetice svojí činností přispíváme na dvě prospěšné nadace, podporující rodiny a ekologii.


Jedinečný produkt

V mezinárodní síti Lyconet neprodáváme zboží, ale věrnostní program pro obchodníky, kteří to zboží prodávají. Nemusíme získávat jednotlivé nakupující, ale pomáháme podnikatelům, aby jich měli co nejvíce a zvyšovali své tržby, ze kterých pak plynou naše odměny. Vyděláváme na samotném nakupování. Jsme o level výše.


Budujeme vlastní podnik

Propracovaný systém Lyconet umožňuje vybudovat si vlastní firmu se spoustou spolupracovníků, a to bez zatěžujícího účetnictví, pracovních smluv a dalších povinností. Můžete tak naplno rozvinout své schopnosti lídra, naplnit svůj pracovní den rozhovory s lidmi a jejich motivací a nezdržovat se zbytečnostmi. V žádném jiném oboru nezaložíte a nebudete provozovat podnikání tak snadno. Navíc každý může jít svým tempem, začít při dosavadním zaměstnání a zůstat u něj, nebo se nakonec s Lyconet postavit na vlastní nohy, být nezávislý, rozhodovat o svém životě a finančně zabezpečit rodinu.


Silná podpora

Jsme součástí globální sítě, fungující v 50 zemích světa a spadající do skupiny My World (její reklamy už vám možná padly do oka na závodech Formule 1, Světového poháru alpského lyžování, Moto GP a na mnoha dalších místech).

Máme silnou podporu, takže nemusíte tápat. Dostanete všechny informace a nástroje, které vám pomohou v úspěchu. Lyconet poskytuje rozsáhlé vzdělávání Marketérů (webináře, semináře, vzdělávací materiály) za velmi nízké ceny.

Podporu poskytuji také já v rámci a podle zásad intuitivního marketingu.Funguje to skvěle a každý den postupujeme kupředu.

Nejde o žádné vzdušné zámky. Váš úspěch je pravděpodobný - když budete chtít.


Zajímá vás to? Zjistěte vícRezervujte si hodinovou konzultaci zdarma. Přijdu za vámi se zajímavými informacemi.

Informace o nakládání s osobními daty zde.