Intuitivní marketing: Žijte aktivně dosáhněte úspěchu
 

Psal se rok 2015. V nedávné krizi jsem přišel o agentury, které mi zajišťovaly přednášky, školení a konzultace. Menší podnikatelé, kteří tu dobu přežili, se navíc naučili šetřit na všem a vzdělávání zvlášť. Noví se zase rozmýšleli, jestli vůbec začít, a řídili se hlavně negativními informacemi. Marně jsem přemýšlel, jak jim své vědomosti, zkušenosti a motivaci předat. Až přišel jeden červencový pátek…

 
Můj kamarád z Bratislavy mi představil MLM organizaci, která je trochu jiná než ostatní. Neprodává zboží, neoslovuje jednotlivé spotřebitele. Pomáhá v úspěchu podnikatelům. Těm, kteří jsou aktivní v prodeji, službách, stravování a mnoha dalších oborech. I těm, kteří je chtějí podpořit a vybudovat si na tom svůj podnikatelský úspěch. Po deseti minutách prezentace mě najednou osvítila myšlenka, že jsem konečně našel, co jsem hledal.

Ta organizace se jmenuje Lyconet a jejím produktem je věrnostní systém Cashback World. Proč mě nadchla? Protože mi umožňuje využít všechny mé znalosti a zkušenosti k prospěchu podnikatelů a oni přitom za ně neplatí. Dostanou je zdarma k programu. Ať už se jedná o Partnery, kteří využívají věrnostní program, nebo o Lyconet Marketéry, kteří podporují druhé v úspěchu. I když dávám vědomosti zdarma, o své příjmy nepřijdu, právě naopak. Čím více vydělají ti, o které se starám, tím bohatší jsem i já. A vy můžete být také.

Aby bylo jasno, nehledám lidi, kteří v MLM vidí příležitost, jak během krátké doby vydělat hromadu peněz a strávit zbytek života na pláži. Hledám takové spolupracovníky, kteří mají své hodnoty uspořádané jinak. Věří, že nejvíce vydělává a je spokojený se svým životem ten, kdo aktivně slouží druhým. Nenabízím tedy okamžité závratné zbohatnutí, ale práci, se kterou nakonec a jistěji k tomu, co považujete za úspěch, dojdete.

A ještě o jednu zkušenost se s vámi podělím. Jako samostatný podnikatel jsem svůj profesní život opravdu dlouhá léta žil o samotě. Neměl jsem tým spolupracovníků ani společníky. Kdo to zná, ten ví, že takový život unaví. Přece jen jsme všichni tvorové společenští. V Lyconet jsem takové společenství našel. Tým lidí, který má nejen společnou cestu a cíle, ale především se bez závisti podporuje, tleská každému úspěchu, pomáhá v neúspěších a nevidí v druhých konkurenty, ale přátele.

A neplatí to jen pro nejbližší okolí. Jsme součástí globální sítě, fungující ve 47 zemích světa a spadající do skupiny MyWorld, technologické firmy, jedné z nejrychleji rostoucích společností světa s více jak 130 dceřinými firmami. Každý rok se setkáváme na Elite semináři, největší akci v Evropě. Můžeme být hrdí na to, co děláme a co jsme vybudovali. Nejsme totiž ani zaměstnanci, ani dodavatelé či zákazníci, ale spolumajitelé. Pracujeme a vytváříme duševní i hmotné bohatství ne pro "ty nahoře", ale pro sebe.

Prosím, nepište mi, pokud v sobě nemáte potřebu sloužit, odvahu mít velké sny a odhodlání jít za jejich naplněním. Jestliže ano, těším se na setkání s Vámi.

Informace o nakládání s osobními daty zde.