Lyconet, klíč k bohatšímu životu
 

Chcete konečně žít podle svých představ, svobodně, bez omezování a šetření? A vydělat si na to tím, že pomůžete jiným k úspěchu? Pak jsou tyto informace právě pro vás.

 
Čeká na vás světová síť, která vám umožní toho všeho dosáhnout a vybudovat si dlouhodobě stabilní příjem.

"V Lyconet neprodáváme zboží, jsme o level výše."


Pomáháme podnikatelům k úspěchu

V síti Lyconet pomáháme podnikatelům v úspěchu hned třikrát. V první řadě sobě. Pak také pomáháme lidem jako jsme my, aby si vytvořili svoje vlastní samostatné podnikání a přidali se k našemu týmu. A do třetice, pomáháme těm, kteří provozují prodejny, restaurace a služby získávat více zákazníků a posílit jejich věrnost.


Jedinečný produkt

V mezinárodní síti Lyconet neprodáváme zboží, ale věrnostní program pro obchodníky, kteří to zboží prodávají. Nemusíme se honit za každým nakupujícím, ale pomáháme podnikatelům, aby jich měli co nejvíce a zvyšovali své tržby, ze kterých pak vyplývají naše odměny. Vyděláváme na samotném nakupování. Jsme o level výše.


Silná podpora

Jsme součástí globální sítě, fungující ve 47 zemích světa a spadající do skupiny My World (její reklamy už vám možná padly do oka na závodech Formule 1, Světového poháru alpského lyžování, Moto GP a na mnoha dalších místech).

Máme silnou podporu, takže nemusíte tápat. Dostanete všechny informace a nástroje, které vám pomohou v úspěchu. Lyconet poskytuje rozsáhlé vzdělávání Marketérů (webináře, semináře, vzdělávací materiály) za velmi nízké ceny.


Zajímá vás to? Zjistěte vícRezervujte si hodinovou konzultaci zdarma. Přijdu za vámi se zajímavými informacemi.

Informace o nakládání s osobními daty zde.