Prosperujte v podnikání

Prosperujte v podnikání - dělejte marketing jinak

Necítíte plnou spokojenost s výsledky svého podnikání?

V Česku podniká milion lidí. Většina z nich v oborech, kde je nával. Tak velký, že až na výjimky se všichni sotva uživí. V době, kdy se konkurence zostřuje, je to průšvih. Vystupte proto z davu a změňte pohled na podnikání i přístupy.

 
Tím největším problémem není, co děláte a jak to děláte, ale že to stejně dělá spousta vašich konkurentů. Starý přístup říká, že když tak podnikají všichni, je to jistě správné. Nový přístup říká, že když nebudete podnikat jinak než všichni ostatní, konkurence vás zlikviduje. Protože vždycky se najde někdo silnější.

Starý přístup říká, že je potřeba mít dobré zboží a s dobrou kvalitou za dobré ceny. To je vám ovšem k ničemu. Nebo znáte někoho, kdo má předražené, špatné zboží mizerné kvality? Nový přístup k podnikání tedy vyžaduje mít:

  • dobré zákazníky
  • dobrou kvalitu komunikace a vztahů s nimi
  • výhody pro zákazníky

A samozřejmě i to dobré zboží a s dobrou kvalitou za dobré ceny. Nové podnikání je o zákaznících, ne o zboží.

Co dělat? Začněte hned pracovat se zákazníky. Poradím vám jednu věc, která ve starém podnikání vypadá hloupě, ale v novém dává smysl: Představte si zákazníka jako dědečka, který vám splní přání. Když…

Chcete vědět, co udělá ze zákazníků rozhodující faktor vašeho podnikatelského úspěchu? Odpověď najdete v mém Balíčku prosperity s radami a návody (viz 30 dovedností, které vystřelí vaše tržby vzhůru), spojenými s kvalitním Benefit programem pro dlouhodobou péči o zákazníky, komunikaci s nimi a aktivním prodejem. Podívejte se na video:

 
Ale to je jen základní informace o Benefit programu. Vy dostanete mnohem víc v podobě informací, rad a návodů, jak zvýšit konkurenceschopnost, prosperovat a navýšit tržby. Napište si o podrobnosti:

Pošlete mi více informací o Balíčku prosperity:

Informace o nakládání s osobními daty zde