Co je to Cashback World

 

Cashback World je největší světový věrnostní program. Je síťový, to znamená, že zákazník může uplatnit svoji kartu u všech zapojených podnikatelů (prodejen, restaurací, hotelů, čerpacích stanic, služeb atd.) a získat tak výhody. A vy zase oslovíte všechny tyto zákazníky.

 
Co je to Cashback World
 
Službu Cashback World najdete ve 47 zemích světa, zapojeno je do ní cca 300.000 podnikatelů a více jak 12 milionů zákazníků. Výhody Cashback World poskytují jak malí podnikatelé a živnostníci, tak nadnárodní společnosti a řetězce, jako jsou Baťa, McDonald's, OMV, Carrefour, Tesco a další.

Výhodami pro zákazníky je cashback - podle podmínek toho kterého podnikatele dostanou až 10 % z ceny nazpátek na svůj bankovní účet, a nákupní body, za které si mohou pořídit akční zboží nebo služby (podobně jako u nálepek v supermarketech). Další informace zde

Výhodami pro podnikatele je možnost vydávat zákazníkům vlastní věrnostní karty, propagace, přehled a statistiky o nákupech zákazníků, finanční výhody pro toho, kdo vydá kartu zákazníkovi, zvýšení přitažlivosti pro všechny zákazníky s kartou (je jich téměř 800.000 v ČR a SR), posílení věrnosti vlastních zákazníků.

S programem Cashback World:

  • najdou vás zákazníci, kteří už mají kartu
  • posílíte věrnost svých zákazníků, kterým dáte kartu
  • můžete vytvářet zajímavé akční nabídky
  • sledujete, jak vaši zákazníci nakupují
  • získáváte peníze z jejich nákupů jinde

Podnikatel se zapojí tak, že si pořídí software Cashback World. Po jeho zprovoznění je propagován u všech 12 milionů zákazníků jak na webu Cashback World, tak na webech zapojených sportovních klubů (Slavia Praha, Kometa Brno a další) a také v mobilní aplikaci s vyhledáváním.

PARTNER PLUS rozšiřuje Cashback World o širokou podnikatelskou podporu.

Na stránku Cashback World s rozšířením PARTNER PLUS

.