Nakupujeme s Cashback World: Nejen u Bati rozdávají peníze

 

Přísloví říká: „Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere.“ Tak tedy berte výhody, které vám dávají. Nakoupíte boty v prodejně Baťa a hned dostanete 5 % z ceny nazpátek a k tomu 3 nákupní body, které můžete využít k získání akčního zboží ve stovkách prodejen. Že vám firma Baťa nic takového nenabídla, ani o tom nemluví v reklamě? Také to není nabídka pro každého.

 
Nejen u Bati rozdávají peníze
 
Tyto výhody získají pouze členové Cashback World. Nově s využitím e-voucheru, který v mobilní aplikaci vygenerují a zaplatí během dvou minut. A podobné výhody mohou čerpat v téměř 3 tisících prodejen v ČR (nemluvě o dalších ve 47 zemích světa). A to všechno zdarma.

Ano, je to tak. Za registraci a kartu Cashback World nic nezaplatíte. Ani nemáte žádné povinnosti, můžete si nakupovat, jak a za kolik chcete. Třeba vůbec ne. Ale to by byla škoda, protože pokud využíváte všechny výhody, můžete dosáhnout opravdu zajímavých čísel (viz tento přehled).

Podle Českého statistického úřadu utratíme měsíčně v průměru 10.500 korun na osobu. Komu se to zdá hodně, tomu připomenu, že neplatíme jen v obchodech, ale také nájemné, energie, telefon, benzín atd. Představte si, že z těchto peněz ušetříte 5 %, tedy asi pětistovku měsíčně. Čtyřčlenná rodina pak 2.000 měsíčně a 24.000 ročně. Je to možné? Je, protože mezi firmami, které nabízejí výhody, jsou zastoupeny všechny obory prodeje i služeb. Chcete mít výhodnější cenu elektřiny, mobilního tarifu? Najdete je tam. Chcete levnější službu kadeřnictví, výhodný nákup auta, ušetřit na jídle v dobré restauraci? Najdete je tam. Nakoupit ještě výhodněji v e-shopu? Najdete je tam (kompletní seznam a vyhledávání je zde).

 


Stačí se zaregistrovat

Všechny výhody můžete mít hned. Přidejte se k více jak 300.000 Čechů, kteří už kartu Cashback World mají a denně využívají. Stačí se zaregistrovat a začít nakupovat výhodněji. Můžete okamžitě začít používat kartu v mobilní aplikaci. Fyzickou kartu vám zašleme poštou. A poradíme vám, jak s ní získat ještě více.

Můj extra tip Kartu Cashback World používám už pět let a to takřka denně. Doporučuji vám tedy to, o čem vím, že je to dobré a že se to vyplatí. Díky ní mám nízké náklady Přesvědčte se sami v 1. části IM+ Strategie úspěchu.

 

Proč odebírat newslettery Intuitivního marketingu

 
Protože 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak dělat podnikání a marketing jinak, úspěšněji, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete, a neztrácet čas.

Informace o nakládání s osobními daty zde
Zjistěte také: