PARTNER PLUS: o 30% vyšší tržby

PARTNER PLUS: o 30% vyšší tržbyTo ráno, třetí den poté, co jsme mu proškolili prodavačky, mi majitel prodejny napsal: „Zní to neuvěřitelně, ale včera jsme měli na uzeninách o 100 % větší tržby!“ Zázrak? Vůbec ne, jen jsme ho a jeho zaměstnance naučili využívat několik chytrých nástrojů a používat zásady aktivního prodeje. Šlo o zkušeného podnikatele, a přesto jsme mu dokázali ještě zlepšit výsledky. Totéž můžete mít vy. A jste na tom dokonce ještě lépe, protože nemusíte platit v průměru 50 – 80 tisíc za poradenství, ale klíč ke zvýšení vašich tržeb pořídíte za cenu trochu lepšího kávovaru.

Tím klíčem je program PARTNER PLUS. Na jeho podobě a na způsobu, jak předávat tyto informace a vědomosti tradičním obchodníkům, jsem pracoval 3 roky. Je jedinečný v tom, že členům – partnerům (především tradičním obchodníkům, podnikatelům ve službách a restauratérům, tedy malým a středním podnikatelům) poskytuje ty nejlepší vědomosti, které v České republice a na Slovensku můžete získat. Nejenže patřím k významným odborníkům na malé a středí podnikání u nás (viz Miloš Toman – Kdo jsem a co dělám), ale neustále hledám a testuji nejnovější prodejní a marketingové postupy. „Opisují“ ode mě i velké retailové společnosti.

Pozor! Teď právě za poloviční cenu a nejlevnější varianta dokonce zadarmo. Jen do 30. 6.! Informujte se, odkaz níže.


Pořiďte si PARTNER PLUS a vstupte do sítě s nejvyšším přínosem

PARTNER PLUS nedodává žádné zboží a není nákupní aliancí, takže jde napříč všemi těmito sítěmi a partnerství v něm není v rozporu s členstvím v nákupních aliancích, franšízách nebo jiných sítích a společenstvích. Jeho členem tedy může být každý podnikatel.

Skládá se ze dvou částí:

Univerzální věrnostní systém (software) poskytuje vašim zákazníkům zajímavé výhody a vám data, která využijete při zvyšování prodeje v druhé části.

Druhou částí je rozsáhlá podpora v oblasti prodejních a marketingových dovedností a vědomostí, která vám zajistí v průměru 30 % navýšení tržeb (ověřeno 25letou praxí) a která obsahuje:

  • unikátní samoobslužné příručky
  • školení pro podnikatele
  • školení personálu
  • odborné knihy
  • osobní konzultace
  • newslettery

To všechno dostanete jako součást programu PARTNER PLUS v ceně (u školení za režijní náklady v řádu stokorun na občerstvení).

  Sáhněte si informační brožuru o programu PARTNER PLUS


Samoobslužné příručky pro tradiční podnikatele

Nejdůležitějším nástrojem v síti PARTNER PLUS jsou samoobslužné příručky. To jsou pomůcky, které vám umožní nejen „samoobslužně“ posoudit své podnikání a odhalit jeho rezervy a příležitosti, ale také vám poradí, jak postupovat dál. S těmito publikacemi se stanete sám sobě podnikatelským poradcem a budete každý den pozorovat, jak se vám zvyšují příjmy. A to už od prvního dne jejich používání.
Základní publikaci „Vylepšete si svoji prodejnu“ nebo „Vylepšete svůj podnik“ dostanete jako první nástroj poté, co se stanete partnerem. Přestože je její běžná hodnota 4.900 Kč, vy ji budete mít v ceně programu.

  Přečtěte si o samoobslužných příručkách více


Proč se tedy stát partnerem?

Máte teď možnost „napojit se“ na zdroj informací a vědomostí, který nemá objemem i kvalitou srovnání. V Česku a na Slovensku pravděpodobně není nikdo, kdo by toho o tradičním obchodě a podnikání věděl víc než já. Všechny ty vědomosti jsem navíc zpracoval tak, abyste v nich nemuseli bloudit a mohli je hned a snadno použít ke zvyšování tržeb. Každým dnem, kdy s nimi nepracujete, přicházíte o peníze. Kolik to je, to snadno zjistíte, když si stávající tržby podělíte třemi. Výsledek je to, co by už zítra mohlo být ve vaší pokladně navíc.

  Ještě můžete získat významnou slevu!

 
Protože neslibuji nemožné, můžete se osobně přesvědčit, jak vypadá klíč ke zvyšování tržeb a že navýšit vaše tržby v průměru o 30 % je reálné. Napište nám a my vám osobně ukážeme, jak to děláme.

Informace o nakládání s osobními daty zde.