Škola milionářů

Škola milionářůŠkola milionářů není v pravém slova smyslu školou, pokud si představujete učebny a lavice. Učíme se v ní praxí. Místo nekonečného omílání zaprášených vědomostí používáme ty, které se osvědčily jiným a které se osvědčí nám. Vlastním rozsáhlé know-how, o které se s vámi podělím. Mám jedinečný program, který vám přinese nejen okamžité příjmy, ale také vytvoří aktiva, které z vás mohou udělat milionáře navždy. Jestli brzy nebo později, to závisí pouze na vaší aktivitě. A v neposlední řadě je tu zatím jen málo zaplněný trh, na kterém máte neomezené pole příležitostí.

Dávno před Kiyosakim radil Tomáš Baťa svým spolupracovníkům, jak mají vydělané peníze dobře investovat, stát se finančně nezávislými a žít z aktiv. On také založil Baťovu školu práce, která učila praxí a jejíž absolventi měli mít ve 25 letech naspořeno kolem 100.000 tehdejších korun, což by z nich dnes udělalo milionáře. Máme si z koho brát příklad. A takových vzorů mám více. Z těch nových je to například Grant Gardone.


Jak se stát milionářem

Podmínky, jak dosáhnout významného úspěchu a vydělávat miliony, jsou tři: originální produkt, velký trh a spravedlivý způsob odměňování. To všechno je ve Škole milionářů realitou. Máte teď možnost prodat zákazníkům produkt, který nemá srovnání, na trhu, kde je zatím pokryto cca 0,5 % možností, a to s odměňováním bez omezení. Co je podstatné: Nejedná se o jednorázový prodej a výdělek. Vaše příjmy plynou nepřetržitě, každý měsíc.

 Sledujte Školu milionářů na Facebooku


Produkt ve Škole milionářů

Produktem, kolem kterého se všechno točí, je program PARTNER PLUS, respektive členství v této síti. V České republice nemá srovnání, a přitom jeho užitečnost pro malé a střední podnikání je nezpochybnitelná. Jeho předností je vedle originality a objemu vědomostí, které zákazníkům poskytuje, i nízká cena, přístupná většině podnikatelů.


Trh a zákazníci

Zákazníky jsou pro nás všichni menší a střední (tradiční) podnikatele, kteří prodávají koncovým zákazníkům (segment B2C). Například maloobchodníci, restauratéři, čerpací stanice, služby atd. V současnosti je jich v České republice kolem 600.000. Máte opravdu široké pole pro vaše neomezené působení.


Marketér ve Škole milionářů

Náplní práce marketéra je nejdříve prodej programu. Tím získáte dlouhodobého partnera, o kterého se staráte. Principem je zvyšování jeho tržeb s pomocí nástrojů programu PARTNER PLUS. Vaše příjmy, které jsou závislé na objemu jeho tržeb, vám pak přicházejí každý měsíc. Čím lépe svého klienta podporujete, tím více vydělává a tím více vyděláváte vy.

Velkou výhodou Školy milionářů je, že podpora našich klientů je z větší části zautomatizovaná (viz samoobslužné příručky), takže vám nezabere moc času. Důležitá je pravidelná komunikace a informování klientů o akcích (školení apod.).


Odměňování ve Škole milionářů

Odměňování je založeno na síťovém marketingu (MLM). To znamená, že si můžete svoji práci řídit podle sebe, jste svým vlastním pánem, ale vaše výdělky jsou závislé jen na vašem nasazení a jsou neomezené. Průměrný marketér dosáhne po 1 - 2 měsících měsíčního příjmu kolem 5.000 Kč. Za dalších 2 - 3 měsíce pak příjmu kolem 50.000 Kč. A pokračuje dál…


Žádné riziko, žádné omezení

Ukažme si, proč vám nehrozí žádná rizika. Vstup: nula. Nutné investice: nula. Poplatky za vzdělávání: nula.

Váš příjem, který není ničím omezený, záleží především na vašem nasazení a souznění s myšlenkou pomáhat druhým k úspěchu. Čím úspěšnější jsou vaši klienti, tím více peněz vám přitéká na váš účet. A pokud se alespoň průměrně snažíte, zajistíte si nejen stále rostoucí příjmy, ale také pravidelné měsíční platby.

 Stáhněte si brožuru o Škole milionářů


Jak to funguje

Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře . Sejdeme se a já vám osobně ukážu, jak je možno se Školou milionářů růst, a přitom reálně vydělávat. Můžete pak hned začít budovat svoji osobní poradenskou a obchodní firmu bez nutnosti počátečních investic, nákladů a jakýchkoliv poplatků. Předám vám veškeré bezkonkurenční know-how a k tomu dovednosti, jak ho nabídnout našim klientům a pomáhat jim dlouhodobě zvyšovat tržby. Během 90 dnů, pokud se budete svému byznysu dostatečně věnovat, si vytvoříte základ opakovaných příjmů, které budete dále navyšovat.

Pojďme si teď hned domluvit schůzku, ať se můžete co nejdříve stát milionářem: