Cookie: Co můžete stihnout za 30 měsíců

 

Představa, že se o nás stát postará, se rozplývá. Kdo tedy podá pomocnou ruku? Kdo asi? Čtyřicet procent kontrolovaných podnikatelů bude vracet příspěvky na mzdy. Jiní je ani nedostanou, protože neměli na odvody a tím pádem jsou mimo hru. Vždycky se najde nějaký předpis, který zhatí představu, že když přijde krize, je potřeba být pružný. Ale neplatí to jen pro stát.

 
Cookie intuitivního marketingu: Co můžete stihnout za 30 měsíců

Pokud chcete vyskočit vzhůru, nemůžete ležet. Zkuste si to, nejde to. Vyskočte tedy s intuitivním marketingem co nejvýše.

 
Jedno rčení říká, že nejspolehlivější pomocnou ruku najdete na konci svého ramene. Jenže ne každá ruka může tou oporou být. Ne každé podnikání vás dokáže udržet nad hladinou, nebo dokonce katapultovat vzhůru.

"Teresa využila nové příležitosti a naplno se pustila do budování nákupní sítě."

Nedávno jsem slyšel příběh mladé podnikatelky. Pochází z rodiny, kde vždycky chyběly peníze. V 18 letech se proto rozhodla postavit se na vlastní nohy. Začala podnikat jako trenérka fitness. Mnoho mladých žen dnes touží dělat toto povolání, případně radit se zdravou výživou. Výsledek popsala Teresa Berger takto: "Brzy jsem zjistila, že to znamená hodně práce za velmi málo peněz".

Na rozdíl od těch, kteří doufají, že se to změní (aniž by měli představu, jak by se to mělo stát), Teresa využila nové příležitosti a naplno se pustila do budování nákupní sítě. S úžasnými výsledky. Během 30 měsíců vystoupala po kariérním žebříčku až na jeho vrchol. Pro představu, znamená to mít ve 22 letech měsíční příjem kolem 2 milionů korun.

Neříkám to proto, abych vás ohromil hromadou peněz. Zajímavější je, že Teresa neměla žádné extra podmínky. Bohatou rodinu za zády, vysokoškolské vzdělání, jedinečný talent. Je jako já nebo vy. Jediné, co bylo potřeba, je schopnost tvrdě pracovat a jít za svým cílem. Takže to samozřejmě není pro každého, jak se říká. Ale lidé, kteří se nebojí práce, mají cestu k úspěchu nejen otevřenou, ale i usnadněnou. Protože, i když to vypadá neuvěřitelně, svoji nákupní síť můžete začít budovat zdarma.

Nebečte se stádem! Jak se zdá, mnoho lidí dnes rezignovalo. To, že musí sedět doma, berou jako důvod, aby nic nedělali. Služby jako Netflix mají zlaté časy. Přitom jde o příležitost, jak začít pracovat na svém novém životě, ve kterém se nebudete muset spoléhat na stát nebo almužnu zaměstnavatele. Začněte teď, když máte čas. Zdá se vám, že už moc dlouho čekáte na úspěch? Předvedu vám, jak na něj:
Začněte podnikat jinak s intuitivním marketingem

 

Proč odebírat newslettery Intuitivního marketingu

 
Protože 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak dělat podnikání a marketing jinak, úspěšněji, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete, a neztrácet čas.

Informace o nakládání s osobními daty zde