Doporučuji si přečíst: Jsi prostě borec

 

Brečíte právě nad dalším neúspěchem a máte pocit, že jste k ničemu a nikdy v životě nebudete mít peníze, uznání nebo skvělého partnera, případně všechno dohromady? Aby se to změnilo, museli byste být jiný borec! Proč ale ne? Ve skutečnosti jim už jste, jenže tomu za prvé nevěříte, za druhé potřebujete borce v sobě objevit, abyste se ho dotkli a uvěřili.

 
Jsi prostě borec Jen Sincero

Tato kniha vás připraví na úspěch. A Strategie úspěchu intuitivního marketingu vám k němu dodá nástroje.

 
Jen Sincero si tím vším prošla a nedělá z ničeho vědu. Srozumitelně a s humorem vám dá účinné rady, jak v sobě objevit borce a udělat si život takový, jaký ho skutečně chcete mít.

Přestaňte tedy pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít. Jsi prostě borec je skvělá motivační knížka pro každého, kdo zoufale touží po lepším životě, ale nechce se zruinovat jeho hledáním. Přes sto týdnů už se drží na žebříčku bestsellerů NYT!

"Je stejně snadné uvěřit, že jsme úžasní, jako tomu, že stojíme za houby."

Až tuto knížku dočtete, dokážete:

  • změnit svoje zvyky, které vám brání získat, co chcete,
  • vytvořit si život, z jakého budete v sedmém nebi - a to HNED,
  • vydělat si už konečně pořádné peníze - tolik prachů, kolik jste ještě v životě neviděli.

Vezměte si na pomoc Sílu a konečně udělejte pořádnou díru do světa! Tady to je.

Buďte vítězem!Neúspěšní lidé jsou přesvědčeni, že nejsou a nemohou být borcem. Dokonce že nechtějí být borcem, protože je to špatné. Má se přece sedávat v koutě. Ale to pro vás neplatí. A proto začněte podnikat jinak – a úspěšně. Jako borec. Chcete být borec se vším všudy? Otestujte si, jestli na to máte v 90tidenní výzvě:
Přijměte 90tidenní výzvu

 

Proč odebírat newslettery Intuitivního marketingu

 
Protože 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak dělat podnikání a marketing jinak, úspěšněji, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete, a neztrácet čas.

Informace o nakládání s osobními daty zde