Úspěch

Nebudete mít úspěch, když nevíte, kam chcete dojít

Nebudete mít úspěch, když nevíte, kam chcete dojítVíte vůbec, kam jdete? A co s tím, když ne? V lidové písničce se zpívá o panenkách, které jdou silnicí, a myslivci se jich ptají: "Kam, panenky, kam jdete?". Být na jejich místě podnikatelé, asi by část z nich odpověděla: "Já vlastně nevím. Prostě jdu a uvidím." To ovšem může fungovat při procházce (v naději, že si namluvíte myslivce), ale ne v byznyse. Jak to tedy napravit? »

Tři výletníci a podnikatelský úspěch

Tři výletníci a podnikatelský úspěchJakým stylem přistupujete k podnikání? Zjistěte, který je vám nejbližší. Tři výletníci se vydali na túru. Večer bohužel sprchlo a když si chtěli uvařit večeři, zjistili, že dřevo je mokré. Postupně se pokusili zapálit oheň a kupodivu to dělali tak, jak se sami stavěli ke svému úspěchu v životě, práci či podnikání. Ve kterém z těchto tří táborníků se poznáte? »

Cookie: Jak se nenechat předběhnout průměrnými

Cookie intuitivního marketingu: Jak se nenechat předběhnout průměrnýmiJak se zbavit průměrnosti a skutečně vyniknout? Greg Duncan, úspěšný a bohatý podnikatel řekl: "Pokud se neženete za výjimečností, dožene vás průměrnost." Být dohnán davem průměrných ovšem často znamená podnikatelský konec, v lepším případě živoření. Výjimeční mají více vzduchu na dýchání a nemusí se obávat ušlapání. Přečtěte si, jak se dostat nahoru. »

Jak sen o bohatství proměnit ve skutečnost

Jak sen o bohatství proměnit ve skutečnostVíte, že tohle se možná týká i vás? Kde byste vy mohli žít, kdyby… Je docela možné, že Božena Němcová byla nemanželskou dcerou Dorothei, sestry paní kněžny z knihy Babička. Ona sama zřejmě měla podezření, že Panklovi nejsou jejími rodiči. Jen si to představte: Když strádala bídou, jistě nejednou snila, že mohla žít v přepychu na zámku. A co vy? Kde byste mohli žít, kdyby... »

Doporučuji si přečíst: Pravidlo 10X

Doporučuji si přečíst: Pravidlo 10XChcete dosáhnout velkého úspěchu? Pak je pro vás 4. stupeň nutností... Pokud máte velké cíle a nechcete se spokojit s běžnými, jste na 3. stupni. Pro dosažení další úrovně musíte pochopit vytoužený 4. stupeň akce. Pomůže vám tato kniha. Tento 4. stupeň, který je rovněž známý jako Pravidlo 10X, je ta míra akce, která zaručuje, že si uvědomíte své cíle a sny »

Stránky