Jak získat jiný život, když jste s tím dnešním nespokojení

 

Toho dne se probudil dříve. Bezmyšlenkovitě zíral na strop a pak ho napadlo, že by potřeboval vymalovat. Možná po výplatě. Nebo také ne, protože děti půjdou do školy a bude to stát spoustu peněz. Půjdou do školy po prázdninách, které strávily v paneláku. Jiní teď ještě vyspávají v bungalovu za šumění palem… "Já už takový život žít nechci!" řekl si a vstal. Pokud chcete změnit svůj život, buďte si jisti, že úspěch nezačíná chtěním, ale akcí. Takto.

 
Já chci žít jiný život! A intuitivní marketing ví, jak na to.

Jestliže chcete žít jinak, musíte z té postele vstát. Tak to dělají úspěšní intuitivní podnikatelé.

 
Než se dostaneme k pokračování, dovolte mi malou hádanku. Na plotě sedí pět koček. Tři z nich si řeknou, že by bylo dobré jít si chytit nějakou tučnou myš. Kolik jich zůstane?

Můj citát o úspěchu:
"Prozíraví lidé mění svůj život tehdy, když k tomu ještě jsou vhodné podmínky."


V intuitivním marketingu platí: Úspěch nezačíná chtěním, ale akcí

Prakticky každá odpověď, kterou řeknete, je správná i špatná. Na plotě nemusí zůstat ani jedna kočka, nebo naopak všech pět. Dokud si něco říkáme, je to pořád ještě daleko od činu. A ti, kteří si původně neříkali nic, se mohou nechat strhnout příkladem ostatních ( také v článku Co má společného kočka v okně a váš úspěch).

Člověk, který v posteli uvažoval, že by se svým životem měl něco udělat, na to možná deset minut poté, co z té postele stane, úplně zapomene. To je případ 80 % lidí z nás. Dalších 15 procent na to sice stále myslí, ale čekají, až nastane ten správný okamžik. Tedy až bude dosavadní život tak nesnesitelný, že jim nic jiného nezbyde. A jen asi 5 % to ráno začne dělat praktické kroky, aby svůj život změnili k lepšímu.

Málokdo řekne nahlas a před ostatními, že není se svým životem spokojený. Je-li to tak, mluvte o nespokojenosti ve svých myšlenkách. Už to je pokrok, protože abyste mohli něco změnit, musíte si nejdřív uvědomit, že to změnit chcete. A kam by měla změna směřovat? Vždycky je nejdůležitější žít život podle svého a dosáhnout splnění svých snů. Jak na to? Mám pro vás ideu, jak zvětšit svůj úspěch: Proberte tento článek se svými přáteli, kolegyněmi a kolegy, zákazníky. Více o sdílení myšlenek zde.


Pravidlo úspěchu: Kdo otálí, ten skončí v síti

Tu největší skupinu nechme stranou. Nemá cenu je přesvědčovat k akci, protože to je přesně to, čeho se nejvíc bojí. Jsou schopni snášet i bolet, jen když nemusí nic měnit.

K jednomu rybníku přišli rybáři a bavili se o tom, že druhý den přijdou se sítěmi, zahradí odtok a vyloví ryby. Pár ryb na nic nečekalo a sotva byli rybáři z dohledu, vypluly potokem ven. Další říkaly: "Kdo ví, jestli ti rybáři vůbec přijdou." Když ale druhý den viděly, že se opravdu blíží lidé se sítěmi a začínají zahrazovat odtok, celé zakrvácené se prodraly poslední skulinou. Zbylé ryby se utěšovaly: "V rybníku je nám dobře, proč bychom to měnily? Nějak bylo, nějak bude". Skončily v síti.

Pokud lidé nechtějí skončit v síti, obvykle volí střední cestu. Počkají, až bude hůř, protože pořád ještě doufají, že se třeba beze změny obejdou. Jenže když už opravdu musí přikročit k akci, mají velmi ztížené podmínky. Schází jim třeba peníze na benzín, aby mohli jet za zákazníky. Nemají ani na zaplacení minimální částky, která je třeba pro vstup do nějakého MLM. Exekutoři jim seberou střechu nad hlavou i počítač. Musí vzít práci, kterou nechtějí, jen aby zaplatili složenky za elektřinu. Často je tato bezvýchodná situace semele tak, že se vzdají.

Prozíraví lidé mění svůj život tehdy, když k tomu ještě jsou vhodné podmínky. Nemusí se honit za obživou od rána do večera, alespoň nějaké peníze ještě mají, mohou používat auto, počítač. V tom je síla úspěšných, že nečekají, až musí. Mění svůj život tehdy, když ho změnit chtějí.


Jak získat nový, úspěšnější život:

  • řekněte si jasně, že nechcete žít starý život, a se změnou začnete hned, neodkládejte ji
  • najděte si způsob, jak dosáhnout obratu, hlavně ve finanční oblasti
  • nespokojujte se s průměrem, ale chtějte to nejlepší


Inspirace pro vás:

Až tedy budete po ránu přemýšlet, že vás už tento způsob života nebaví, vstaňte a napište si první tři kroky, které dnes uděláte. A slibte si slavnou přísahou, že je opravdu uděláte. Další den pak zase tři další… Čínské přísloví říká, že i cesta dlouhá sto mil začíná prvním krokem. Začněte tedy ještě dnes, ať svůj úspěch nepropásnete:

 

Seznamte se se Strategii úspěšného života

 
Stáhněte si informační brožuru a přečtěte si, jak žít podle svého a splnit si své sny:

Informace o nakládání s osobními daty zde