Vyšší úroveň

Dobrá kniha pro ty, kdo chtějí úspěšně začít v síťovém marketingu, nebo v něm pokročit dál. Pár knížek už jsem o network marketingu přečetl, ale tahle je jednak aktuální, jednak napsaná velmi srozumitelně a jednoduše. Nepředstavuje síťový marketing jako příležitost, jak do rána zbohatnout, ale provede vás na cestě ke skutečnému úspěchu, i když to nebude hned. Dobrá kniha pro ty, kdo chtějí úspěšně začít v síťovém marketingu, nebo v něm pokročit dál.

 
Smejkal Bros. Vyšší úroveň

Pokud děláte network marketing, nebo přemýšlíte, že do něj vstoupíte, tato kniha by neměla chybět ve vaší knihovně.

 
Autoři Michal a Ondřej Smejkalovi přistupují k tématu s pokorou. Sami totiž mají zkušenosti, že ne všechno je růžové. A hlavně, že úspěch se nedostavuje hned. Kdo je netrpělivý, tomu v network marketingu pšenka nepokvete.

Jak autoři uvádějí, cílem knihy je ukázat Network Marketing jako nástroj, který vám pomůže dostat se na vyšší úrovně v oblasti podnikání, seberealizace a kvality života. Zároveň se jedná o podrobný manuál, jak Network Marketing principem výhra-výhra eticky a funkčně využít ve svůj prospěch a ve prospěch lidí, které na vaší cestě potkáte.

V souvislosti s network marketingem někteří lidé mluví o podvodu. Ve skutečnosti neznám poctivější systém. Pokud tedy nejde o skutečně podvodnou organizaci, ale to je něco jiného. Kde jinde si vyděláte skutečně podle svých zásluh? Kde jinde vám úspěch nezávidějí, ale ještě vás v něm podpoří? Myslím, že málokdo dokáže říct: „Ano, u nás v práci to tak je.“ Zatímco v sítovém marketingu je to běžné. Chcete to poznat? Mám pro vás ideu, jak zvětšit svůj úspěch: Proberte tento článek se svými přáteli, kolegyněmi a kolegy, zákazníky. Více o sdílení myšlenek zde.

 
Dozvíte se v ní také:

  • jestli je síťový marketing pro vás to pravé
  • jaké lidi zde potkáte
  • co vám pomůže na začátku
  • jak si organizovat čas
  • jaké jsou principy a nástroje
  • jak využít sociální sítě…

 Zde si můžete knihu Vyšší úroveň koupit.


Inspirace pro vás:

Síťový marketing není pro každého, to je potřeba si uvědomit. Zvlášť když vám někdo líčí, jak z vás do týdne nebo do měsíce bude milionář. Jde o práci s lidmi. A ta se nedá jet podle šablony a jen od počítače. Pokud vám tedy setkávání s lidmi vadí, raději se nechtě zaměstnat.
Ale pokud to naopak máte rádi, mám pro vás tipy »

 

Poraďte se o tom se mnou

 
Využijte mých zkušeností, nasbíraných za 30 let praxe. První hodinu máte zdarma.
Více informací o konzultacích zde

Informace o nakládání s osobními daty zde