Zábavné nakupování - užívejte si nakupování každý den
 

Celý život nakupujeme. Každý den. Věci, které nutně potřebujeme, i zbytečnosti, co nám udělají radost. Platíme za nákup v supermarketu, za oběd v restauraci a ostříhání u kadeřníka. Za benzín, abychom tam dojeli. A občas si musíme koupit i to auto. Ale víc jak polovina lidí se při nakupování nudí. To je špatně. Když už nakupovat musíme, tak si to užijme a bavme se při tom.

 
Skvělým způsobem, jak toho dosáhnout, je získávat při každém nákupu výhody v podobě vrácených peněz za nákup (až 5 % z nákupu na váš účet) a nákupní body, které můžete vyměnit za desítky akčních nabídek. To je věrnostní program Cashback World.

Výhody s kartou Cashback World můžete u nás získat v 3.000 prodejen, restaurací, čerpacích stanic, služeb, e-shopů atd., včetně takových firem, jako je Baťa, McDonald's nebo Tesco. V dalších 46 zemích světa pak na 500.000 místech. Další náměty na chytré nakupování najdete zde.

A co je nejdůležitější: Registrace do věrnostního programu Cashback World je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Prostě se během 5 minut zaregistrujete a můžete si začít užívat nákupy.


Získejte zlatý kupón

V měsíce květnu máte šanci získat Zlatý kupón až v 100 % výši vašeho nákupu. Neváhejte, kdo dřív přijde, bude mít. Informace zde.


Zaregistrujte se

Zaregistrujte se zdarma do

věrnostního programu Cashback World

.