Co je vaším byznysem?

 

Když si přečtete tuto e-knihu, pravděpodobně zjistíte, že podnikáte v jiném oboru, než jste si mysleli. A tím nastartujete novu etapu svého úspěchu. Časy se mění a co platilo, dlouhá léta, už neplatí. Nežeňte se tam, kam ostatní, protože tam už není budoucnost. Začněte dělat podnikání jinak.

 
Miloš Toman - Co je vaším byznysem?
 
Na jedné besedě se studenty Ray Kroc prohlásil, že podniká v realitách. Všichni se tomu zasmáli. Každý přece ví, že McDonald's je řetězec restaurací a vydělává na hamburgerech. Nebo ne? Kdo zná historii společnosti, kterou vybudoval, ví, že měl pravdu. A mám pravdu i já, když vám říkám, že zřejmě podnikáte v něčem jiném, ale možná to ještě nevíte.

Co se v knize dozvíte? Nejen že jsou některé tradiční podnikatelské role už dnes překonané. Současně vám představím osm nových rolí, které byste si měli ve svém zájmu osvojit. A je jedno, jestli máte prodejnu, provozujete restauraci nebo kadeřnictví či vyrábíte nábytek. Nový svět podnikání vypadá jinak, než na jaký jste byli zvyklí. A už je teď a tady.

 Také jako audiokniha
 

Zdarma - za 0,00 Kč

 

Proč odebírat newslettery Intuitivního marketingu

 
Protože 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak dělat podnikání a marketing jinak, úspěšněji, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete, a neztrácet čas.

Informace o nakládání s osobními daty zde