Podcast: Postavte své sny na pevné základy

 

Patří sny do našeho života? A co si s nimi počít? Filozof Henry. D. Thoreau řekl: "Pokud jste si vysnili vzdušné zámky, vaše práce nesmí přijít vniveč. Váš cíl je v pořádku, musíte ho ale postavit na solidní pevné základy." Z jakého materiálu jsou ty pevné základy? Musím zklamat ty, co by chtěli vidět duchovní energii nebo užívání si života naplno. Jde zcela prozaicky o peníze.

 
Podcast: Postavte své sny na pevné základy

Buď můžete sny celý život jenom snít, nebo se stanou součástí vašeho života. To druhé není pro každého.

 
Nic nevzniklo bez peněz. Apoštol Jakub káral ve svém listu věřící, že ve svých shromážděních vyhrazují bohatým přední místa. Inu, není divu, boháči financovali rozvoj těchto prvních křesťanských komunit a podporovali tak šíření nového náboženství. Stejně tak to platí o firmách a značkách, které dnes vidíme jako významné a velké. Kdysi byly malé a potřebovaly peníze.

V tomto záznamu z webináře se například seznámíte se začátky tří známých značek: Coco Chanel, Apple a Starbucks a dozvíte se, jakou roli v tom hrály peníze a kde je zakladatelé vzali. Především ale uslyšíte, jakou roli hrají peníze ve vztahu k vašim životním snům a jak si je na jejich splnění opatřit.

Poslechněte si:

Nebo si stáhněte pro poslech na cestách »

 

Proč odebírat newslettery Intuitivního marketingu

 
Protože 99 % informací v nich jsou praktické inspirace a návody, jak dělat podnikání a marketing jinak, úspěšněji, a přitom šetřit náklady. Můžete je použít ještě ten den, kdy si je v newsletteru přečtete, a neztrácet čas.

Informace o nakládání s osobními daty zde