Po spirále vzhůru - Úspěšný týden aneb Jak dosáhnout úspěchu

 

Na to, jak změnit svůj život a dosáhnout úspěchu, existují statisíce návodů. Přesto většina lidí úspěšných není, i když by chtěli. Proč, co jim v tom brání? Většinou nedostatek vytrvalosti. V této e-knize najdete návod, jak s pomocí jednoduchého nástroje posílit vytrvalost a dojít ke svému cíli.

 
E-book Po spirále vzhůru - Úspěšný týden aneb Jak dosáhnout úspěchu od Miloše Tomana
 
Lidé by často chtěli změnit svůj chudý, přízemní život, ale odhodlání jim dlouho nevydrží. Neustále jsme totiž vystavováni celé řadě podnětů, informací, reklamy a zábavy, která přehluší naše odhodlání a způsobí, že za pár dní už si ani nevzpomeneme, že jsme chtěli něco změnit. V takovém prostředí je skutečně těžké udržet v paměti obsáhlé a složité návody, které po vás vyžadují maximální soustředění.

Ne vždy ovšem musí nutně platit, že co je složité, to je lepší. Moje metoda "Úspěšný týden" je koncipována tak, že její používání je velmi jednoduché, přespříliš vás nezatěžuje, a přitom s její pomocí můžete dosáhnout úspěchu i tehdy, kdy vám zatím ostatní návody pro svoji složitost a časovou náročnost příliš nepomohly.

Ve formátuPDF.

 Získané vědomosti můžete uplatnit i jako člen síti Lyconet a využít je k vydělávání peněz.

 

Stáhněte si zdarma e-book Po spirále vzhůru

Informace o nakládání s osobními daty zde.

Informace: