Úspěšný týden - Revoluční metoda Miloše Tomana: jak dosáhnout úspěchu

Úspěšný týdenJistě jste se už setkali s množstvím návodů, které vám nabízely novou či naopak osvědčenou cestu k úspěchu. Přesto jen málokdo o sobě může říci, že skutečně úspěšný je. Jednou z příčin je nedostatek vytrvalosti.

Lidé by často chtěli změnit svůj chudý, přízemní život, ale odhodlání jim dlouho nevydrží. Neustále jsme totiž vystavováni celé řadě podnětů, informací, reklamy a zábavy, která přehluší naše odhodlání a způsobí, že za pár dní už si ani nevzpomeneme, že jsme chtěli něco změnit. V takovém prostředí je skutečně těžké udržet v paměti obsáhlé a složité návody, které po vás vyžadují maximální soustředění.

Ne vždy ovšem musí nutně platit, že co je složité, to je lepší. Moje metoda "Úspěšný týden" je koncipována tak, že její používání je velmi jednoduché, přespříliš vás nezatěžuje a přitom s její pomocí můžete dosáhnout úspěchu i tehdy, kdy vám zatím ostatní návody pro svoji složitost a časovou náročnost příliš nepomohly.

Tuto metodu vám nabízím zcela zdarma ve formě publikace ke stažení (formát A5, 33 stran). Co v ní najdete:

1. Jak metoda funguje
2. Pondělí - jedna vize a jeden cíl
3. Úterý - jedna šance
4. Středa - jeden spojenec
5. Čtvrtek - jedna změna
6. Pátek - jeden pocit z týdne

Součástí metody je stojánek, do nějž si můžete zdarma stáhnout a vytisknout sadu listů pro jednotlivé dny.

Ve formátuPDF.
 

Chci si zdarma stáhnout e-book Revoluční metoda Miloše Tomana "Úspěšný týden":

Ve formuláři se můžete také přihlásit k odběru newsletterů Intuitivního marketingu. Více informací o nich a o souvisejícím nakládání s osobními daty najdete zde.

Kam dál a co by vás mohlo zajímat: