Po spirále vzhůru - Úspěšný týden aneb Jak dosáhnout úspěchu

 

Máte dostatek vytrvalosti? Nemusíte se stydět, pokud ne. Většina z nás je na tom stejně. Prvotní nadšení se někam vytratí a dobrá předsevzetí vyblednou. V této e-knize najdete návod, jak s pomocí jednoduchého nástroje vytrvalost posílit a dojít tak ke svému cíli.

 
E-book Po spirále vzhůru - Úspěšný týden aneb Jak dosáhnout úspěchu od Miloše Tomana
 
Lidé často žijí životem, který je neuspokojuje. Jenže pokusy to změnit končí ve ztracenu. Neustále jsme totiž vystavováni celé řadě podnětů, informací, reklamy a zábavy, která oslabí naše odhodlání a způsobí, že za pár dní už si ani nevzpomeneme, že jsme chtěli něco změnit. V takovém prostředí je skutečně těžké udržet v paměti obsáhlé a složité návody, které po vás vyžadují maximální soustředění.

Ne vždy ovšem musí nutně platit, že co je složité, to je lepší. Moje metoda "spirály" je koncipována tak, že její používání je velmi jednoduché, nezatěžuje vás, a přitom s její pomocí můžete dosáhnout překvapivého úspěchu. A to i tehdy, kdy vám zatím ostatní návody pro svoji složitost a časovou náročnost moc nepomohly. Začněte to dělat jinak.

Ve formátuPDF.


Sáhněte si zdarma:

Informace o nakládání s osobními daty zde